(099) 229-44-49
(067) 670-18-32
Головна    Послуги    Рекламний відділ    Світлові вивіски

Світлові вивіски

 

 

 

 

 

Сонячні електростанції. Монтаж,  консультації

http://solar.chip.rv.ua

 

Пріоритетний вид сучасної інформаційної реклами,що дозволяє повною мірою реалізувати наші конкурентні переваги: креативний підхід, нетиповість дизайнерських рішень. Володіючи високою контрастністю й значними розмірами, світлова реклама є привабливим видовищем, що запамятовується і прикрашає фасади закладів і установ,надаючи їм презентабельний вид, приваблюючи відвідувачів.

CВІТЛОВІ Об'ємні літери

Світлові об'ємні літери найчастіше використовуються для виготовлення світлових вивісок магазинів , торгових центрів і є одним з найефективніших видів зовнішньої реклами.
Об'ємні літери розміщуються над входом у магазин , компанію у вигляді назви магазину, торгової мережі , компанії або переліку основних послуг. Висота однієї літери може коливатися від 20 сантиметрів до 1,5м. Цей вид зовнішньої реклами підійде як невеликому магазину, так і великому торгово-офісному центру.

Світлові об'ємні  елементи. Лайтбокси.Стелли

Широко використовується виготовлення вивісок в виді світлових об'ємних елементів лайтбоксів, що дозволяє виготовити вивіску з меншою ціною, але при правильному дизайнерському рішенні не менш ефективною чим об'ємні літери. Лайтбокс - це вивіска у вигляді короба, виготовлена із молочного або прозорого акрилового пластику або полікарбонату, підсвітка здійснюється лампами або світлодіодними модулями. Зображення для лайтбоксів виготовляється різними методами.  Це може бути аплікація плівками 8500 або друк  спеціального профілю на плівці.

Акрілайт– вивіска з торцевою підсвіткою. Являється однією з ексклюзивних видів вивісок, що дозволяє прикрасити інтер’єр любого магазину чи офісу Основа такої вивіски акріл прозорий товщиною 6-10мм. Інформація наноситься на акрил методом механічної гравіровки. Підсвітка здійснюється світлодіодними стрічками.Використовується ,як правило для виготовлення товарних знаків та символіки фірми. 

  

 

Суперяскраві світлодіодні вивіски 

Суперяскраві світлодіодні вивіски та вислови виготовляються з використанням яскравих світлодіодів швидкого монтажу. Перевага таких вивісок в тому , що навіть вдень вивіска яскраво світиться і привертає увагу потенційних покупців.