(099) 229-44-49
(067) 670-18-32
Головна    Послуги    Рекламний відділ    Щити, вивіски, штендери, банери, вітрини

Щити, вивіски, штендери, банери, вітрини

Сонячні електростанції. Монтаж,  консультації

http://solar.chip.rv.ua

 

Вивіски, штендери, рекламні та природоохоронні щити, банери  розміщуються на фасаді приміщеня або поблизу об’єкта. Таку вивіску можливо підсвітити зовнішними світильниками окремо, чи в комплексі з фасадом.
В залежності від умов розташування матеріалом для виготовлення може бути пластик ПВХ, композит,оцинкований лист, банерна тканина. Інформація наноситься методом аплікацій з рекламної плівки або друком.

Об’ємні літери або елементи, вивіски прямокутні, фігурні або з окремих літер. Матеріал - ПВХ 3,4,8мм, плівка, акрил, композит.

Щити - Матеріали: каркас з кутника або профільної труби. Полотно — оцинкований лист. Зображення — аплікація плівками або друк з ламінацією прозорою плівкою.

Виносна реклама - штендер. Це тротуарна конструкція з двохсторонньою рекламною площиною, як правило0,6*0,8, яка швидко встановлюється поблизу об’єкта. Зазвичай, ставиться поряд з місцем продаж, що потребують додаткової інформації. Матеріали: металевий каркас (профільна труба), оцинкований лист. Зображення — аплікація плівками або фотодрук. Також штендер може бути виготовлений з інших матеріалів (ПВХ, композит) та мати нестандартну конструкцію та форму.

 

Банер найдешевший вид реклами. Виготовляється методом друку на банерному полотні. Кріпиться безпосередньо на фасад, огорожу або на металічний каркас. Термін експлуатації 2 роки.


 

Вітрина закладу – це чудовий спосіб привабити клієнта, якщо розмістити на них інформацію чи фото про Ваші товари чи послуги, або просто оздобити її.
Матеріалом для таких робіт служить самоклеюча плівка, перфорована плівка «one way vision» або банерна сітка, на яку нанесено зображення шляхом друку. Також можна використати кольорову плівку, яка порізана на ріжучому плотері.