(0362) 26-66-69
(067) 670-18-32
Головна    Послуги    Рекламний відділ    Реклама на транспорті

Реклама на транспорті

captcha

Отправить

Корпоративний транспорт - це ідеальна площина для розміщення інформації про Вашу компанію. Реклама на транспорті має цікаву властивість - вона рухається і  знаходить свою аудиторію завжди і скрізь, у пробці, на парковці, за містом. Автомобіль - найкращий рекламоносій. Реклама на авто відрізняється від інших видів реклами нульовою вартістю розміщення. Фінансові витрати потрібні лише на матеріали і нанесення рекламних зображень. Законодавство не вимагає оформлення жодних документів для цього (Закон України "Про рекламу"). Реклама на авто буває двох видів - текстова або графічна. Текстова - нанесення аплікацій з плівки (логотипи , номери телефонів , види послуг та інше). Графічна - повнокольорові зображення з ламінуванням. Обидва варіанти можна комбінувати.

 

Закон України. Реклама на транспорті Стаття 18. Реклама на транспорті 

1. Розміщення реклами на транспорті погоджується лише з власниками об'єктів транспорту або уповноваженими ними органами (особами). При погодженні розміщення реклами на транспорті втручання у форму та зміст реклами забороняється.

2. Розміщення реклами на транспорті повинно відповідати вимогам безпеки та правилам дорожнього руху.

3. За умови розміщення реклами на транспорті з дотриманням вимог безпеки і правил дорожнього руху забороняється вимагати від власників транспортних засобів отримання дозволів, погоджень, інших документів про розміщення реклами.

4. Забороняється розміщення на транспортних засобах: реклами, яка повторює чи імітує кольорову гаму та схеми розміщення спеціальних та оперативних транспортних засобів; реклами із нанесенням світлоповертаючих матеріалів; реклами, яка супроводжується звуковими чи світловими сигналами. Забороняється розміщувати рекламу на скляних (прозорих) поверхнях транспортних засобів, за винятком випадків, коли для цього використовуються матеріали, які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу.

5. Забороняється розповсюдження реклами по радіотрансляційних або іншим звуковим мережам сповіщення пасажирів у транспортних засобах громадського користування, на станціях метрополітену, вокзалах, в портах та аеропортах, за винятком розповсюдження соціальної реклами.