(099) 229-44-49
(067) 670-18-32
Головна    Новини   LED освітлення

LED освітлення

LED освітлення
Переваги світлодіодного (LED) освітлення

Ще зовсім недавно про повноцінне світлодіодне освітлення неможливо було говорити. В ролі підсвітки чи контурного освітлення діоди використовуються давно, але не як основне світло. Та за зовсім короткий проміжок часу технології доросли до ефективності у 130-150 люменів на ватт енергоспоживання! Отож розглянемо основні переваги світлодіодного освітлення.

  

Економність – при постійно зростаючих тарифах на електроенергію використання світлодіодних світильників приносить дуже відчутну економію! Досить згадати про те, що ККД звичайної лампочки розжарення всього 4%, тоді як ККД світлодіода 96%!

Тривалий термін роботи – важко повірити, але є вже світлодіоди, які можуть працювати неперервно до 10-ти років. Тобто, світлодіод пропрацює приблизно в 100 разів довше лампочки розжарення і в 5 – 10 разів довше люмінесцентної (енергозберігаючої) лампочки.

Надійність – забудемо про тонку вольфрамову нитку! Випромінювання напівпровідника у сотні разів надійніше і стійкіше до вібрації та механічних чинників.

Екологічна безпека - відсутність інфрачервоного, ультрафіолетового та радіоактивного випрмінювання, не містить ртуті та інших шкідливих речовин – відсутня потреба в спеціальній утилізації.

Мале тепловиділення – під LED світильниками не нагріваються предмети, на які падає світло, що в свою чергу розширює діапазон їх використання.

Реальна кольоропередача - LED освітлення дуже схоже на денне. Тому ми бачимо реальний колір предметів. А кольорові світлодіоди випромінюють чисті спектральні кольори, які дуже до вподоби дизайнерам.

Високий ступінь захисту - LED світильники працюють в любих погодних умовах при температурі від -40 до +70С.

Абсолютна стійкість до багаторазових включень – лампочки розжарення частіше всього перегоряють в момент включення, тоді як світлодіоду це зовсім не властиво.

Відсутність стробоскопічного ефекту – при падінні напруги в мережі пульсація світла відсутня.

Рівномірне освітлення – відсутність темних та світлих плям на горизонтальних та вертикальних площинах (комфортне освітлення).

 Також варто відмітити відносні, але також важливі переваги LED освітлення.

Різке зменшення використання електроенергії зменшує навантаження на освітлювальну мережу, яка, в свою чергу, довше буде працювати без заміни. При тривалій експлуатації LED ламп суттєво зменшуються витрати на заміну ламп у важко доступних місцях, особливо якщо це зв'язано з викликом «автовишки».

Переваги світлодіодного (LED) освітлення

Ще зовсім недавно про повноцінне світлодіодне освітлення неможливо було говорити. В ролі підсвітки чи контурного освітлення діоди використовуються давно, але не як основне світло. Та за зовсім короткий проміжок часу технології доросли до ефективності у 130-150 люменів на ватт енергоспоживання!

 

все записи